Bursa Kapalı Çarşıda Senetle Para Veren Yerler Firmalar

Acil nakit ihtiyaçlarınızda Bursa’da başvurabileceğiniz birçok seçenek vardır. Büyükşehir olması sebebiyle Bursa Kapalı Çarşıda senetle para veren yerler firmalar ile birlikte kuyumcular, faktöring firmaları, telefoncular, tefeciler, ikrazatçılar ve daha başka alternatifler mevcuttur. Önemli olan faizsiz ya da en az faizle senetle borç para veren yerlerin bulunmasıdır.

Bursa’da Senetle Para Veren Faktoring Firmalar

Bursa Kapalıçarşı içerisinde, Yıldırım, Yenişehir, Osmangazi, Orhangazi, Orhaneli, İnegöl, Nilüfer ve diğer ilçelerinde elden Bursa borç para verenler oldukça yaygındır. Eğer kredi notunuz düşükse, kredi limitiniz dolu ise ve bankalardan kredi çekemiyorsanız senetle borç veren yerler Bursa genelinde sizlerin ihtiyacınız karşılamanıza yardımcı olacaktır. İlk olarak ikrazat Bursa Kapalıçarşı’da rahat bulabileceğiniz firmalardır. Bursa ikrazatçılar ve faktöring şirketleri sayesinde elinizde vadesi gelmemiş çek, senet gibi kıymetli evraklarınız anında nakite dönüştürebilirsiniz. Yaşar Faktoring, Başer Faktoring, Şirinoğlu Faktoring, MNG Faktoring, Ulusal Faktoring, Erişim Faktoring Bursa genelinde rahatlıkla ulaşılabilecek firmalardır.

Bursa’da Senetle Altın Satan Kuyumcular

Bursa Kapalı Çarşıda senetle para veren yerler firmalar arasında kuyumcuları sayabiliriz. Bursa senetle para veren kuyumcular Kapalıçarşı genelinde uzun yıllardır varlıklarını devam ettiriyorlar. Dilerseniz kuyumculardan senetle borç para alabilir, dilerseniz altın alabilirsiniz. Aldığınız altınları başka bir kuyumcuda bozdurarak nakite çevirebilir, acil ihtiyaçlarınızı karşılama yoluna gidebilirsiniz. Bursa senetle altın satışı yapan yerler aynı zamanda kredi kartına taksite altın satışı da yapmaktadır. Bu sayede kredi kartı ile altın alabilir, bozdurarak toplu nakit elde edebilirsiniz.

Bursa’da Senetle Borç Veren Tefeciler

Her ne kadar yasal olmasa da tefeciler Bursa Kapalı Çarşıda senetle para veren yerler firmalar arasındaki varlığını devam ettiriyor. Diğer yollardan nakit para bulamayan ihtiyaç sahipleri maalesef tefecileri tercih etmek zorunda kalabilmektedir. Bursa tefeci arıyorum, Bursa tefeci numarası gibi aramalar bu yüzden sıklıkla yapılmaktadır. Bursa tefeci numaraları ve iletişim bilgileri açık açık hiçbir yerde yer almaz. Çünkü yasa dışı bir uygulamadır ve cezai yaptırımı vardır. Bu yüzden daha çok aracılar kanalıyla bunlara ulaşılır. Tefeciler senet karşılığı borç verirler ve yüksek faiz oranları uygularlar. Üzerinize kayıtlı gayrimenkul, taşıt varsa ipotek koyarlar. Bu yüzden son seçenek olarak dahi tefecilere bulaşılmamasını tavsiye ediyoruz. Bunun yerine senetle telefon satan yerler veya komisyonla kredi verenler tercih edilebilir.

Bursa’da Elden Taksitle Telefon Satan Mağazalar

Komisyonla kredi çektirenler 2018 yılı itibariyle Bursa’da oldukça yaygındır. Bunun yanında senetle telefon satan Evkur gibi mağazalar da vardır. Senetle telefon internet üzerinden Mutlu Evim, Evkur, Bekobayraktar gibi mağazalardan alınabileceği gibi Evkur Tuzpazarı, Plaza ve İnegöl şubelerinden da alınabilir. Ön ödemesiz, hiç peşinatsız taksitle alınan telefonlar başka bir telefoncuda bozdurularak nakite çevrilebilir. Taksitleri ay ay ödenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir