Bursa Kapalıçarşı’da Çekirge ve Yıldırım’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

Bursa’nın ekonomik anlamda ticari merkezleri Bursa kapalı Çarşı, Nilüfer, Yıldırım, çekirge, Bursa ulu camii çevresidir. Bu yerlerde iş yapan, ticaret yapan alışveriş sunan işyerlerinin genellikle ortak özelliği şudur; Bursa genelinde evlere iş verilir. Evlere iş veren yerlerin diğer bir ortak özelliği ise genellikle kargo yolu ile Bursa dışında arayan kişilere de iş imkanı sağlamasıdır. Karşılıklı güvenin sağlanması ve istenmesi durumunda bir kefil ya da teminatın gösterilmesi durumunda kargo yoluyla da Bursa’dan evde ek iş imkanları sunulabilmektedir.

Bursa’da verilen ek iş ilanları 2020 güncel

Bursa çok gelişmiş ve birçok yönden değişik para kazanma imkanları sağlayan bir şehirdir. Özellikle bayanlara yönelik yapılan süs eşyalarının çok fazla rağbet görmesi Bursa’da  güzel bir iş imkanı tanımaktadır. Örneğin, nikah şekeri, düğün süsleri, kına gecesi için hazırlanan özel süsleri sünnet töreni için gerekli olan süsler buzdolabı magnet yapıştırıcıları ve buna benzer birçok üs eşyası bayanlar tarafından çokça tercih edilir. Bu da yine diğer türlü iş isteyen bayanlara bir iş kapısı açmaktadır. Güney Marmara’nın en gelişmiş şehri olan Bursa hem turistik hem de tarihsel özelliğinin yanı sıra bir diğer kazanç yönüyle de evdeki ev hanımlarına da para kazandırabilmektedir. Denize yakın olması nedeniyle denizden çıkarılan deniz kabukları, istiridye, midye kabuklarından yapılan süs eşyaları sayesinde birçok kişiye yeni iş olanakları tanımıştır.

Bursa’da 2020 ek iş ilanları bakıldığında en güncel ilanlar İŞKUR üzerinden verilen evde paketleme iş ilanlarıdır. Bu iş ilanları genel olarak herkese gözükmez sadece belli kriterleri taşıyan İŞKUR’a başvuru yapan bayanlara özel iş ilanları olarak görünmektedir. Kendi şifresi ile kullanıcı adıyla İŞKUR sayfasına giren bir bayan burada İŞKUR’un da aracılığıyla evde paketleme işi veya evde iş veren firmaların vermiş olduğu güncel ilanları sıralı liste halinde görebilir.

İş veren firma İŞKUR aracılığıyla buradaki bayanlara ulaşır ve güvenilir bir şekilde iş teslimatı sonrasında ödemelerini yaparlar.

Bursada evlere iş veren firmalar 2020

Bursa yıldırım’da evlere iş veren güvenilir firmalar

Yıldırım ilçesi Bursa’nın en büyük merkez ilçesinden bir tanesidir. Özellikle öğrencilerin çok aktif olması Uludağ üniversitesi’nin olması Uludağ teknik üniversitesi’nin de yeniden açılması ve birçok özel okul olması nedeniyle öğrencilerin de çok fazla olduğu bir merkez haline dönüştü.

Hem öğrencilere yönelik hem de bayanlara yönelik ve sigortalı olarak artık emeklinin doldurmuş emeklilere ev içinde iş imkanları Bursa yıldırım’da sunmaktadır. O anlamda birçok kişi aslında güvenilir yerleri tercih etmektedir yani iş yaptıktan sonra parayı alamama ya da zamanında alınan mal gibi bazı sorunlu durumlarla karşılaşmamak için birçok kişi güvenilir ve emin oldukları firmalar ve dükkan sahipleri ile çalışmak isterler.

Sonuçta günlerce hatta aylarca el emeği verildikten sonra paranın teslim edilmemesi oldukça problem yatacaklar. Bu alanda verilen firmalara başvuru yapabilmek için İŞKUR aracılığıyla aktif ilan veren firmalara başvuru yapılması gerekmektedir. Bu firmalar İŞKUR aracılığıyla iş verdikleri için kendi kafana göre ödeme yapıp yapmayacaklarını karar veremezler. Burada Bir yaptırımı söz konusu olacağı için İŞKUR üzerinden bu firmalar başvuru yapılması daha mantıklı olacaktır.

Çekirge ve Kapalıçarşı iş veren yerlerin telefon numarası

Birçok kişi evlere iş veren firmaların olduğunu bilse de bunlar nasıl ulaşacaklarını tam olarak bilemezler. Bunun temel nedeni şudur; firmalar her ne kadar güncel iş ilanlarına çıksa da bunu kendi internet siteleri olmadığı için rahatlıkla yapamıyorlar. Facebook, Twitter Instagram a buna benzer sosyal ağlarda bazı iş ilanları olsa da genel anlamda internet üzerinden iş ilanlarını ve telefon numaralarını pek paylaşmazlar ya da  güven olmadığı için bilerek yapamazlar. 7

Bununla ilgili gerçekten bir iletişim sorunu olduğunu açıkça söyleyebiliriz; ama her şeye rağmen bu yerlerin telefon numaralarını ve iletişim bilgilerini öğrenmek istiyorsanız bağlı olduğunuz İŞKUR müdürlüğü’ne gitmeniz ve burada iş ek iş ve paketleme işi istediğinizi beyan etmelisiniz. Eğer çekirge ve Bursa kapalı çarşı’da esnaflar arasında yer alan esnaflar İŞKUR’a başvuru takip iş ilanı verdilerse İŞKUR tarafından sizlere bu noktada bilgi verilecektir ve gerekirse şahsen görüşmek için sizi adres bilgisi ile beraber yönlendireceklerdir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir