Düşük Kredi Notuna Kredi Veren ya da Kredi Notuna Bakmayan Bankalar

Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar 2019 ile birlikte artık daha hızlı ve kesin sonuç veren krediler sunmaya başladı. Kredi limiti yeterli olan ve banka kara listesine henüz girmeyen gelir sahibi kişiler, kredi notu düşük olsalar ile hemen kredi onayı alabilmektedir. Findeks kredi notu düşüklere kredi veren bankaların hangileri olduğunu bu yazımızda detaylı olarak yazdık. 50 Bin TL kredi limiti ile kredi çekmek isteyenlere Ak Bank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankaları kolay şekilde kredi vermektedir.

Kredi Notu Düşük Olan Yada Kredi Notuna Bakmayan Bankalar

Bu yazımızda Kredi Notuna Bakmayan Bankaları ve Düşük Kredi Notu ile Kredi veren Bankaları inceleyeceğiz

İhtiyaçları doğrultusunda bankalara borçlanarak diğer adı ile kredi çekmek isteyen kişiler zamanında bankalardan aldıkları kredileri geciktirmeleri yada hiç ödememeleri durumunda kara listeye düşmektedirler. Bunun sonucunda tekrardan kredi çekmek isteyenlere bankalara tekrardan kredi çekmek için başvurduklarında düşük kredi notlarından dolayı bankadan kredi çekmek için olumlu sonuç alamazlar. Kredi Notuna Bakmayan Bankalar yada kredi notu düşük olan bankalar şunlardır;

Kredi Notuna Bakmayan Bankalar

Fibabank İhtiyaç Kredisi

Fiba Grup bünyesinde 2010 yılında faaliyete geçen Fibabank Türkiye’nin çeşitli ilerinde şubelere sahiptir.Kredi başvuru için şubeye başvuru şartı aranmaz İnternet üzerinden Online Başvuru yapabilirsiniz herhangi bir gelir belgesi şartı aranmamaktadır.

Fibabank İhtiyaç Kredisine Başvurmak İçin şubeye gidebilirsiniz.

N kolay İhtiyaç Kredisi

N kolay Aktif Yatırım Bankasının Kredi dağıtmak için kurduğu bir kredi kuruluşudur.Aktif Yatırım bünyesinde faaliyetlerinde devam etmektir.Kredi alınması kolay bir kuruluştur.Herhangi bir gelir belgesi yada kredi notuna bakmaz direk internet üzerinden online başvuru yapılabilmektedir. En büyük dezavantajı kredi faiz oranlarının yüksek olması gibi gözüküyor.

Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

Bu sıralayacağımız banklara diğer kredi notu yüksek olmasını önde tutan bankalara göre biraz daha esnek davranabiliyorlar.Sizde vereceğimiz bilgiler doğrultusunda size göre uygun olana başvurabilirsiniz.

Denizbank Web’de İhtiyaç Kredisi

Düşük faiz oranları ile 55 bine kadar cazip ödeme koşuları ile Denizbank Web’de ihtiyaç kredisi sunmaktadır.Herhangi bir ön koşul yada gelir belgesi aramaksızın direk İnternet üzerinde yada SMS ile başvuru yapabilirsiniz.İnternet üzerinden 20 bine kadar direk şubeden başvuru yaparsanız 55 bine kadar kredi kullanabilirsiniz.

 

QNB(Finansbank) Online Kredi Başvurusu

Türkiyenin köklü bankalarından QNB finansbank ihtiyaç sahiplerine internetten Online Kredi Başvurusu imkanı sunmaktadır.Başvuruda bulunacaklara 1 bin ile 30 bin arası kredi çekme olanağı sağlayan finansbank herhangi bir evrak talep etmemektedir.Kredi Başvurusu için sadece T.C kimlik numaranızdan başvuru yapmanız yeterlidir.Başvuru sonucu telefonunuza 5 dakika içersinde bildirilmektedir.

Odeabank Kredi Başvurusu

Günde 3 TL geri ödeme nakit hazır kredisi Odeabankta üstelik hiçbir evrak yada gelir belgesi şartı aranmamaktadır.Kredi başvurunuz İnternet Online yada Cep Telefonunuzdan anında yapabilirsiniz.Başvuru sonucunuz cep telefonuna SMS ile bildirilmektedir.

 

İng Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İngbank yaptığı yeni  kredi kampanyasında 199 TL’den başlayan geri ödeme koşuluyla ihtiyaç sahiplerine avantajlı  kredi sunmaktadır.Başvuruda bulunacaklar Online İnternetten yada direk şubeden başvurabilmektedirler.Herhangi bir şart aranmamaktadır.

 İng Bank İhtiyaç Kredisi

Görüldüğü üzeren Bankalardan tekrar kredi çekmek istiyorsanız eğer taksitlerinizi zamanında ödemeniz sizi açınızdan çok önemlidir çünkü kredi notun düşükse eğer cazip faizlerle kredi çekmeniz mümkün gibi gözükmemektedir.Bankalar alacakları riskten dolayı kredi notu düşük olanlara kredi verirken faizleri yüksek tutmaktadırlar.Bir kez daha Kredi Notunun Ülkemizde Borçlanma açısından ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu anlamış oluyoruz.Ne yazık ki bankalar dışında farklı yerden kredi çekmek hem güvenli değil hemde pek mantıklı gözükmemektedir.Yazımızın hepinizi için daha faydalı olması için lütfen sorularınızı çekinmeden sorun uzman ekibimiz size daha iyi hizmet sunmak için ellerinden geleni yapacaklardır.Hepinize bol kredi notu yüksek günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir