Evde Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar

Yaz aylarının gelmesiyle beraber düğün sezonun açılmasıyla davetiye işlerine de bir çok firma ağırlık verecektir. Davetiyeler de evde davetiye katlama işi verilerek yaptırılmaktadır. Onun daha pratik olması ve daha az maliyet gerektirdiği için ev hanımlarına  verildiğini düşünüyoruz. O anlamda birçok bayana ek iş imkanı olarak  evde davetiye katlama siparişleri başladı.

2020 yılında evde davetiye katlama işi

2020 yılı Yaz ayları artık başlamış sayılır. Artık birçok düğün davetiyesi satan firma ya da işyeri bu işi evde yapacak bayan arayışına girmeye başladı. Bu yönüyle acele etmeniz durumunda yani evde davetiye katlama işi veren firmalar başvuru noktasında acele etmeniz durumunda çok güzel iş siparişleri alabileceğiniz ifade edebiliriz. El işiniz çok pratikse aylık 2000 TL kadar bir para kazanabilirsiniz.

Ortalama olarak bir düğün sahibi bir davetiye En azından 1000 tane davetiye sipariş eder. Her gün 2 tane düğün sahibi veya üç tane düğün sahibi davetiye vermesi durumunda bu düğün davetiyerini satan iş yerinin günlük En azından 5000 tane davetiye katlama ihtiyacı olduğunu söyleyebiliriz.

Bir bayan 5000 tane davetiye katlaması durumunda ortaya muazzam bir kazanç çıkacaktır; ama 5000 olmasa da en azından bir tane davetinin katılabileceğini ifade edebiliriz. 1000 davetiye katlama ortalama olarak kişi En azından günlük bir 50 TL 80 TL arasında para kazanabileceğini söyleyebiliriz.

Evde Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar 2020

Davetiye katlama modelleri nasıl olur ve iş nasıl yapılır?

Şu anda bu yazıyı okuyanlar birçok işi davetiye katlama modellerine nasıl olduğunu pratik olarak bir saatte ortalama kaç tane davetiye katılabileceğini merak etmektedir. Davetiye katlama modelleri değişkenlik gösterir bazıları sadece basit bir şekilde daveti ikiye katlayıp zarfın içerisine yerleştirmek suretiyle yapılır. Bazıları ise çok zorlu bir süreç gerektirmektedir. Bu zorlu süreç genellikle 5 dakikayı bile bulabilmektedir ki bunlar lüks davetiye katlama içine girerler.

Zaten davetiyenin tanesi ortalama 10 TL’ye satıldığı için evdeki bayana da en azından davetiye başına 1 TL’ye kadar bir para verilirdi tahmin ediyoruz. Çünkü günlük ortalama en fazla 50 veya 100 tane davetiye yapılabileceğini tahmin ediyoruz Bu şekilde bu şekilde iş alınabileceği gibi basit davetiye modelleri ile de iş alınabilir. Bu iş veren firmanın size vereceği siparişlere göre değişkenlik gösterecektir.

İzmir Kemeraltı’nda davetiye katlama işi veren firmaların telefon numarası

Türkiye’nin bütün illerinde Türkiye genelinde evde davetiye katlama işi verilmektedir. Şu anda Ege bölgesi için konuşacak olursak en yoğun davetiye katlama işi İzmir Kemeraltı esnafları tarafından verilmektedir. Burada düğün malzemeleri satan ve kına nikah ve nişan davetiyeleri satan bazı kişiler ya da matbaalar bu işi vermektedir.

İşveren matbaaların firmaların ortak özelliği genellikle işi teslim ettikten sonra parayı ödemelidir. Yani malzemeler kağıtlar zarflar boş şekilde  kişiye verilir ve bu davetlilere yapıştıracak süsler ya da bağlanacak olan iplikler size verilir siz de iş bittikten sonra yapılacak kontrollerden sonra sorunsuz bir şekilde iş yapıldı ise size ödeme aynı gün içerisinde elden yapılacaktır.

İş veren şahıs ve fason kişilerin telefon numaraları genellikle karşılıklı güven esasına söz konusu olduğu için internet üzerinden yazılmaz; çünkü telefon numarasını arasanız da sizi tanımadıkları için size davetiye katlama işi verilmeyecektir. Bunun için yapmanız gereken şudur; İzmir Kemeraltı’nda bulunan düğün davetiye katlama malzemeleri satan işyerlerine başvuru yapacaksınız, uygun görülmesi durumunda sizlere zaten iş verilecektir.

Semt ve şehirlere göre kargo ile davetiye katlama işi

Türkiye’nin 81 ilinde kültürel olarak davetiye kültürü devam etmektedir. Bu da bu iş alanında büyük bir açığın  çıkmasına neden olmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir Adana, Konya, Kayseri Sivas, Mersin, Diyarbakır-Şanlıurfa, Samsun-Trabzon Eskişehir-Konya, Erzurum ve diğer sayamadığımız bütün şehirlerde katlama işi verilmektedir.

Bu düğün davetiyeleri katlama işine talip iseniz ve bu işe başvuru yapmak istiyorsanız 2020 yılı içerisinde bu iş ilanları güncel olarak internet üzerinde bulmamız biraz zor olacağı için bulunduğunuz il ve ilçelerde de semtlerde düğün davetiye katlama zarflara davetiyeleri satan firmalara ya da matbaalar başvuru yapmanız gerekmektedir. Yorum yaparak da davetiye katlama işi ilanlarına ulaşma şansı elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir