Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Türkiye’de hiçbir zaman ihtiyacın tükenmeyecek olan iş sektörünün bir tanesinde kına paketleme işleridir. Her düğünde, her kına gecesinde, asker göndermelerinde ya da bayan buluşmalarında mutlaka ama mutlaka kına yakılır. Bu da sürekli bir kına paketleme işi ihtiyacın doğurmaktadır. Evde kına paketleme işi yapmak istiyorum diyen bayanlar bu yönüyle sürekli olarak bu işi veren firmalar ile anlaşarak yıllık bazda devamlı bir kazanç elde edebilirler.

Onlar genellikle haftalık aylık değil yıllık olarak büyük kazançlar sağlayan iş sektörü olarak kabul edilmektedir. Şimdi bu yazımızda evde kına paketleme işine nasıl başvuru yapılacağını evde kına paketleme işi veren firmaların telefon numaraları varsa açık adreslere ve kına paketleme işi veren çok güvenilir firmalardan nasıl başvuru yapılacağını belirttik.

Kına paketleme işi nasıl yapılır?

Evde ek iş yapmak istiyorum diyen kişilerin genellikle bayan olduklarını ya da öğrenci olduklarını düşünerek şöyle bir bilgilendirme yapmak istiyoruz. Kına paketleme işleri oldukça kolay bir şekilde yapılır. Ortalama 10 kilogram veya anlaşmaya bağlı olarak 5 KG kadar çıkan çuvallarda toz halinde kınalar eve getirirler. Küçük ve yaklaşık 1000 mm adetten oluşan koliler içerisinde yer alan çok küçük poşetlerden oluşan bir yığın verirler.

Bunların uçları bazen kendinden de streçli olabilir ya da ekstra zımba da verilebilir. Poşetin içine ölçü kaşığı ile ortalama 10 grama kadar bir kına katılır. Kına katıldıktan sonra bu poşet buruşturulup zımbalanır. Bu da bir paketleme türüdür.

Bu kınalar istenmesi durumunda keselere koyulabilir ya da küçük kutulara koyulur ya da hiçbir şekilde yapılmaz sadece poşetin içinde bir tarafa toplanır. Bunlar daha sonra haftalık artık yapılan anlaşmaya göre 10 günlük nakit ödemelerden sonra malzeme sahibi geri alır ve bunların sayımı yapılır yapılan paketleme sayısı yeni bir  ödeme yapılır.

Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar 2020

Kına paketleme işi ne kadar para kazandırır?

2020 yılı içerisinde para kazanmak isteyip de hayal kırıklığı uğramak istemeyenler için ön bilgilendirme yapma gereği duyuyoruz. Çünkü birçok kişi kına paketleme işi başta olmak üzere birçok iş imkanı da çok bir para kazanabileceğini hayal ederler; ama bu anlamda şunu ifade edebiliriz; kına paketleme işinden çok bir para kazanamazsınız. Çok hızlı çalışsanız da çok emek verseniz de ortalama olarak en fazla günlük 50 TL kazanabileceğiniz söyleyebiliriz.

Ama bunun için neredeyse hiçbir ev işini yapmamanız ve çocuğunuzla ilgilenmemeniz gerekmektedir. Bu kadar büyük bir zaman harcadıktan sonra günlük sadece 50 TL kazanmak sizin için büyük para ise bu yine sizin tercihiniz ama az bir para olarak görüyorsanız yine sizin tercihiniz olacaktır.

Ortalama olarak hem ev işlerini yapmak hem de çocuk bakmak hem de boş kaldıkça iş yaparak para kazanmak istiyorsanız aylık olarak da bin TL’ye geçmeyeceğini söyleyebiliriz. Tabii burada bir deneme yanılma yapabilirsiniz. Ortalama 1 haftalık bir iş alabilirsiniz ve bu işi yaptıktan sonra kaç para kazandığınızda ne kadar hızlı olduğunuzu ölçüp ona göre işe devam edip etmeme kararı alabilirsiniz.

Ama bu işi yapan şu anda binlerce bayan olduğu için herhalde bu işi severek yaptıklarını veya çok zorunlu kaldıkları için yaptıkları düşünüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir