Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar

2020 yılı itibariyle en fazla merak edilen paketleme işleri arasında artık sabun paketleme işleri gelmektedir. Sabun kutulama yöntemi ve sabunları keserek koyma yöntemi ile yapılan paketleme işlerinin çok fazla iş imkanı olarak kabul edilmesinin bir nedeni de artık aktar dediğimiz doğal ürünler satan dükkanların bu işler noktasında çok daha fazla sipariş vermeleridir. İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde faaliyet gösteren aktarlar artık her gün yüzlerce hatta binlerce paket sabun satışı yapmaktadırlar.

Bunların ihtiyaçlarına binaen bayanlara yönelik evde sabun paketleme işlerinin çok olduğunu ve bunun da birçok hatta binlerce bayanın iş sahibi olduğunu söyleyebiliriz. Peki evde paketleme işi veren firmalar aynı zamanda evde sabun paketleme işi verilir mi? Sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaraları, güvenilir firma olup olmadıkları, başvuru koşulları, nereye başvuru yapılacağını hepsinden bu yazımızda belirttik.

Hızlı Olanlar Ayda Güzel pARALAR Kazanabilir SABUN PAKETLEME İŞİ 2020

Evde sabun kutulama işi telefon numarası

Şimdi sabun kutulama işleri veren firmalar olarak aktarlara bu başvuruyu yapamazsınız. Ama aktarlara özellikle doğal sabun satan toptancılara paketleme konusunda iş başvurusu yapabilirsiniz. Antalya’da, mersin-adana, Muğla, Aydın, İzmir, Manisa, Çanakkale, Balıkesir, Bursa gibi Ege ve Akdeniz kıyılarında bulunan illerde oturan bayanlar konuda biraz daha şanslı. Çünkü Zeytinyağı üretiminin fazla olması nedeniyle zeytinyağından yapılan doğal sabunların üretimi bu illerde çok daha fazla bir şekilde yapılmaktadır.

Burada bu il merkezlerinde köylerde ilçelerde bulunan toptan sabun üreticileri ve satıcıları telefon ile iletişime geçilmesi ile evlere iş verebilmektedir.  Başvurusu yapılacak öncelikle bu il ve ilçelerde oturan bayanlar İŞKUR’a giderek sabun paketleme işi yapmak istediklerini belirtecekler. Eğer iş sahibi sadece fabrikada ya da atölyede işçi aldığını beyan ederse bunu da tercih olarak kullanabilirsiniz; ama evde çocuğa bakmak aynı zamanda evde para kazanmak gibi bir düşünceniz varsa o zaman İŞKUR’a evde yapabileceğiniz bir iş imkanı ile ilgili soru sorabilir ve bununla ilgili bilgi alabilirsiniz.

İş bulma danışmanınız zaten evde kutulama evde sabun kutulama ile ilgili sizlere iş imkanı tanınacaktır. Bu yerlerin güvenin bulunmadığını telefonla öğrenemeyeceğiniz için şahsen başvuru öncesinden İŞKUR’daki müşteri temsilcisi ile görüşerek oradan bazı bilgiler alabilirsiniz.

Evde sabun paketleme işinden ne kadar para kazanabilirim?

Evde sabun paketleme işi aslında güzel paralar kazandırır. Her sabun paketleme, her kutu için ortalama 5 kuruş 10 kuruş arasında bir para kazanmak söz konusudur. Size gelen yaklaşık 5 kilogram ağırlığında ya da bu değişkenlik gösterir (ek 3 kilogram ağırlığında değişebilir) büyük sabun kalıpları gelir bunlar maket bıçağı ya da büyük bıçaklarla kesip istenmesi durumunda küçük veya büyük boy kutulara yerleştirmesi yapılır.

Kutular daha sonra süslenebilir ya da sadece şeffaf kutular konulabilir. Bu yapılacak işin süresine göre kazanç olarak değişkenlik gösterecek bir iştir. Haftada 100 TL bir para kazanabileceğiniz gibi haftada 600 700 TL’ye kadar da bir para kazanabilirsiniz. Burada önemli olan bir verilen firmanın vereceği işin zamanı tesliminden sonra paranın hesaba yatmasıdır eğer para hesabına zaman da yetmıyorsa iş yapmayı bırakıp bununla ilgili iş yerinden ödeme yapmasını istemeniz gerekmektedir; çünkü bazı işyerleri uzun bir süre bedava çalışabilmektedir.

Nasıl başvuru yapılır?

Başvuru yapabilmek için yapabileceğiniz bazı işlemler var. Bunlar arasında birincisi sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını arayarak bilgi alabilirsiniz. Diğer bir yöntem olarak İŞKUR gidip paketleme işi yapmak isteği ile başvuru yapabilirsiniz. Bu yazılarımızda işverenlerde okuduğunu düşünerek yorum kısmına çok özel olmayan bilgilerinizi girerek iş isteme iş istediğinizi belirtip başvuru yapabilirsiniz.  İller bazında 81 ilde bu başvuruları yapabilirsiniz; ama İstanbul, Adana, Gaziantep, Maraş, İzmir, Bursa Ankara, Mersin gibi büyük illerde daha fazla iş imkanı olduğunu söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir