Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

Evinde ek gelir elde etmek isteyenler için en cazip seçenek evlere paketleme işi veren firmalar ile çalışmaktır. Üstelik mağazadan, dükkandan, fabrikadan evlere iş veren yerler İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Gaziantep dahil hemen her ilde mevcuttur. Dilerseniz evlerinizde hediyelik eşya, takı, kalem, anahtarlık gibi çeşitli eşyaları paketleyerek rahatlıkla para kazanabilirsiniz.

Türkiye Genelinde Eve İş Verenler

Evlere iş veren firmalar Türkiye geneli pek çok yerde bulunabilir. Fabrikalar üretimini yaptıkları ürünlerin paketlemesini evlere verirler. Bu sayede sigortalı işçi çalıştırmakta, onun masraflarını karşılamaktan kurtulurlar. Üstelik iş yüküne göre iş verdikleri için çalıştırdıkları kişilere her gün için maaş ödeme zorunda kalmazlar. Evde iş yapanlar da ücretlerini performanslarına göre aldıkları için daha fazla çaba sarf eder, daha fazla iş üretmeye çalışırlar.

En Çok Tercih Edilen Paketleme Türleri

Evlere paketleme işi verilir 2018 yılı itibariyle iş verenlerin de fazla tercih ettiği bir seçenektir. Bu sayede binlerce ev hanımı, zamanını evde geçiren kişi para kazanmaktadır. Eve paketleme işi verilen ürünler yüzlerce çeşit olabilir. Bölgenin, ilin üretim özelliklerine göre ürün çeşidi değişir. En çok talep edilen paketleme işleri, mandal paketleme, kürdan paketleme, kına paketleme, lastik paketleme, bileklik, toka paketleme, pipet paketleme, sabun paketleme, çerez paketleme, baharat paketleme, anahtarlık paketleme olarak sayılabilir.

Evde Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evlere paketleme işi veren firmalar ve yaptırdıkları işler daha çok zaman ayırma ve sayma gerektiren işlerdir. Adet veya gram hesabı satışı yapılacak ürünlerin paketlenmesidir. Bazı yerlerde kargo ile evlere iş veren firmalar olsa da daha çok belli aralıklarla ürünler adreslere dağıtılır. Belli aralıklarla da yine adreslerden toplanır. Ücretlendirme paket başı yapılır ve işin ayrıntılarına göre değişir. Evlere çorap paketleme işi veren firmalar dahil evlerde yapılan işlerde kazanç tamamen kişinin performansına bağlıdır. Günlük kaç saatini ayırdığına bağlıdır. Bu sebeple aylık 300 TL’de kazanabilir, 2000 TL’de kazanabilir.

Evde Paketleme İşi Veren Yerlerin İletişim Bilgileri

Evde iş veren firmalara nasıl ulaşabilirim diyenler için işi en zorlu kısmı burasıdır. Çünkü evlere iş veren güvenilir firmalar aynı zamanda kazancı olan firmalar olmalıdır. Bugün bunu sağlamanın en sağlıklı yolu çarşıda, pazarda bu tarz iş yapan işletmelerle görüşmektir. Fakat bundan daha kolayı internet üzerinden evde paketleme işi iletişim ve adres bilgilerini araştırmaktır. Çeşitli il ilanı sayfalarıyla beraber özellikle facebook, instagram gibi sosyal medya sayfalarında çeşitli sayfalar vardır. Buralarda eve iş veren firmalar ilanlara çıkar ve talep alırlar. Dilerseniz semtlere göre evlere iş veren yerler seçilebilir, dilerseniz il, ilçe seçilebilir. Seçime göre evde mandal işi veren firmaların telefon numaraları, eve ek iş veren firmaların ürün çeşitlilikleri kolaylıkla öğrenilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir