Hakkımızda

İmtiyaz Sahibi

İHSAN DEMİR

EDİTÖRLER

Hanzade Eliaçık

Aslı Kanmaz

Hakkı Yaşar

Hukuk Danışmanı

Av. Mehmet Demircioğlu

Genel Yayın Yönetmeni

Ali Etyemez

HAKKIMIZDA

Türkiye’de başta konut kredisi olmak üzere birçok alanda binlerce çevrimiçi site bulunmaktadır. Ama okuyucuların isteklerine cevap verebilecek, kaliteli içerik üreten site sayısı oldukça azdır. Bu noktada var olan eksikliği giderebilmek adına bazı katkılar sunabileceğimizi düşündük. Bu nedenle birkonutkredisi.com adlı bir site kurarak okuyucu odaklı olarak çalışmaya başladık. Geniş bir editör çevresi bize katkı sunmaktadır. Tek düze olmayan ve sadece gerçek bilgiler veren bir site olmak için uğraşıyoruz. İçeriklerimizi üretirken Google Yayıncılık Politikalarına da uygun hareket ediyoruz.

Misyonumuz

Temel olarak özellikle konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve araç kredisi gibi temel bankacılık finansmanı ürünleri hakkında okuyuculara, en güncel bilgileri vermektir. Doğru bilgi doğru zamanda verildiğinde değerli olmaktadır. Bu felsefe ile hareket ederek, birkonutkredisi.com adlı siteyi kurup en yararlı içerikleri yayınlamaya başladık.

Vizyonumuz

Hedeflerimize ulaşmaya çalışırken en temel prensip olarak doğru ve tarafsız bir şekilde yayın yapmaktır. Bankalardan ve güncel hayattan alının doğru bilgileri en hızlı ve doğru şekilde okuyuculara aktarmak temel vizyonumuz olacaktır.