İşi sigortası olmayana kredi kartı veren bankalar

İşi sigortası olmayana kredi kartı veren bankalar sayı olarak sınırlıdır. Fakat doğru başvuru yöntemi ve bankaların şartları sağlandığı taktirde koşulsuz kredi veren bankalar aracılığıyla rahatlıkla kredi kartı alınabilir. Bu kapsamda en kısa sürede kredi kartı veren bankalar arasında da yer alan ING Bank kart talep eden müşterilerine 5 dakikada kredi kartı vermektedir. Gelir belgesiz kredi kartı veren diğer bankalar ve ayrıntıları şöyledir:

Anında Kredi Kartı Basan Bankalar

Gelirim yok kredi kartı alabilir miyim diye merak edenler için öncelikle kredi ve kredi kartı başvurularında bankaların ilk baktıkları unsurlardan birisi gelir belgesidir. Çünkü BDDK bu konuda katı düzenlemeler getirmiş, kredi kartı sahibi olmayı ve kredi kartı limitlerini maaşa endekslemiştir. Bu düzenlemeye göre bir kişinin kredi kartı limiti maaşının en fazla 4 katı kadar olabilmektedir. Oysa iş sigortası olmayana maaşı üzerinden limit belirlemek imkansızdır. Fakat bazı anında kredi kartı basan bankalar kredi kartlarını çeşitlendirerek müşterilerinin taleplerini karşılamaktadırlar. Eğer acil kredi kartı ihtiyacınız varsa siz de en hızlı kredi kartı veren bankalar arasında tercihinizi yapabilirsiniz. Bunlar özellikle ING Bank ve Kuveyt Türk’tür. Her iki banka da şubelerinde kart basımı yapmakta, çok hızlı biçimde müşterilerine kart teslimi gerçekleştirmektedir.

Kredi Kartı Alabilir Miyim Sorgulama

Bankalar kredi kartı taleplerinde kredi sicil notu ve maaş bordrosuna bakarlar. Fakat ev hanımları, öğrenciler, serbest çalışanlar, işsizler, sigortasız çalışanlar maaş bordrosuna sahip değildir. Bu yüzden kredi kartı alabilir miyim sorgulama işlemi bu kişiler için gelir belgesi üzerinden yapılamaz. Oysa bu kişilerin tamamı kredi kartı alabilmektedir. Sadece kredi notunun olumsuz olmaması gerekir. .

Sigortası Olmayana Kredi Kartı Verilir Mi?

Sigortası olmayana kredi verilir mi diye araştıranlar için işi sigortası olmayana kredi kartı veren bankalar vardır. Yapı Kredi, Ziraat Bankası, Halkbank, TEB, Denizbank, İŞ Bankası, Akbank, QNB Finansbank, Garanti Bankası gibi pek çok banka anında kredi kartı onayı vererek kredi kartı kullandırmaktadır. Daha hızlı ve kesin kredi kartı veren bankalar eğer doğru kanaldan başvuru yapılırsa en kısa sürede kredi kartı onayı vermektedirler. Bunun için özellikle SMS bankacılığı, mobil uygulamalar, müşteri hizmetleri, internet şubeleri ve ATM’lerin tercih edilmesi gerekir. en hızlı kredi kartı veren bankalar bu kanallardan yapılan başvuruları kısa sürede değerlendirecek ve size dönüş yapacaklardır.

Çalışmayana Kredi Veren Bankalar

Gelir belgesi, işi sigortası olmayana kredi kartı veren bankalar aynı zamanda çalışmayana kredi veren bankalar olarak dikkat çeker. Bu bankalardan en hızlı biçimde Axess, Bonus, Maximum, Word, Paraf kartları alınabilir. Nakit avans çekme imkanı veren kredi kartları ile hem taksitli alışveriş yapılabilir hem de acil nakit ihtiyaçları karşılanabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir