Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Gelir belgesi olmayan, herhangi bir işte çalışmayan kişiler için kefilsiz kredi veren bankalar vardır. Üstelik kefilsiz kredi veren bankalar 2018 yılı itibariyle oldukça artmıştır. İnternet ve mobil uygulama üzerinden kredi başvurusu yapabileceğiniz Akbank gelir belgesiz kredi ayrıcalığı ve aşağıdaki diğer banklardan rahatlıkla kefilsiz evraksız kredi çekebilirsiniz.

Finansbank Gelir Belgesiz Kredi

Kefilsiz kredi veren bankalar arasında ilk olarak QNB Finansbank’ı sayabiliriz. Finansbank gelir belgesiz kredi ayrıcalığını bütün müşterilerine sunuyor. Finansbank acil ihtiyaçlar için 20.000 TL, araç alımlarında 60.000 TL, konut alımlarında 200.000 TL’ye kadar gelir belgesiz, kefilsiz kredi sağlamaktadır. Finansbank’ın sunmuş olduğu kredilerin limitleri birçok ihtiyacın hızlı ve kolayca karşılanmasını sağlayacak niteliktedir.

TEB Gelir Belgesiz Kredi

Acil ihtiyaçlarda Kefilsiz kredi veren bankalardan bir diğeri TEB’dir. TEB gelir belgesiz kredi farklı kredi türlerinde sunuyor. En gözde ürünlerinden birisi olan pratik krediye banka anında karşılık veriyor. 12.500 TL üst limite sahip olan pratik ihtiyaç kredisi için TEB müşterisi olmasanız dahi T.C. kimlik numaranızı 4466’ya kısa mesaj atarak anında başvurabilirsiniz. Ayrıca internet şubesinden, mobil uygulamalar üzerinden de hızlı ve kolay biçimde TEB kefilsiz kredi başvurularınız yapabilirsiniz. Aynı zamanda çalışmayana kredi veren banka 48 aya kadar vade seçeneği sağlarken %1,80 faiz oranı sunuyor.

İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Kefilsiz evraksız kredi veren bankalardan bir diğeri İş Bankası’dır. İş Bankası gelir belgesiz kredi fırsatını 25.000 TL ve 48 ay vade seçeneğiyle sunuyor. İş Bankası kefilsiz, gelir belgesiz kredi fırsatına 7/24 İş Bankasının internet şubesinden ve İşCep’ten başvuru yapabilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylandığı taktirde hiç banka ile, şube ile uğraşmadan anında kredi tutarınız hesabınıza aktarılıyor. İş Bankasının kredi faiz oranı %1,49 ve %1,54 arasında değişiyor.

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi

Gelir belgesiz, kefilsiz kredi veren bankalar arasında bir diğeri Odeabank’tır. Odeabank gelir belgesiz kredi fırsatını 48 ay vade ile sunuyor. Kredi başvurusu için NAKIT boşluk T.C. Kimlik no yazıp 8444’e mesaj atmanız yeterlidir. Yine bütün Odeabank şubelerinden ve Odeabank mobil şubeden de kolayca başvuru yapılabiliyor. %1,59 faiz oranı ile sunulan Odeabank kefilsiz kredi geri ödemeleri Odeabank şubeleri, internet şubesi, mobil şube, herhangi bir ATM’den havale veya EFT ile ve PTT şubeleri aracılığıyla yapılabiliyor. 444 8 444 müşteri hizmetleri de ödeme kanalı olarak 7/24 tercih edilebiliyor.

Ziraat Bankası Kefilsiz İhtiyaç Kredisi

Kefilsiz ihtiyaç kredisi Ziraat Bankası aracılığıyla da çekilebiliyor. Banka, bütün ihtiyaç kredilerinde 48 aya kadar vade seçeneği ve esnek ödeme seçenekler sunuyor. Ziraat Bankası gelir belgesiz kredi başvurusu bütün Ziraat şubelerinden, internet sitesinden, internet şubesinden, Ziraat mobilden, 0850 220 00 00 Ziraat çağrı merkezinden ve ATM’lerden yapılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir