Kredi çekemiyorum acil kredi lazım 5 farklı yöntemle anında kredi

Bankalardan kredi almak isteyip de kredi alamıyorum diyenlerin aslında bazı basit ve çözülebilir sorunları olduğunu söyleyebiliriz. Bu yazımızı okuduktan sonra kesinlikle artık kredi çekemiyorum sorununuza çözüm bulmuş olacaksınız. Acil para lazım banka kredi vermiyor Kredi çıkmıyor diyorsanız aşağıda sizin için sormuş olduğunuz 5 farklı acil kredi çekebilme yöntemlerini okumanızı tavsiye ederiz.

Bankalar bana neden Kredi vermiyor?

Kredi çekemeyenlere kredi çıkmıyor sorununa çözüm bulma adına genişlemiş olduğunuzu yöntemleri geçmeden önce öncelikle sorunun kaynağını analiz edebilmek için bankaların neden kedi vermediğini belirtmek isteriz nokta aşağıdan maddeler halinde 2020 yılı güncel bankaların neden Kredi vermediğine dair tespit ettiğimiz durumları sıraladık.

Birincisi; bankalar kesinlikle ilk etapta kişilerin kredi sicili yani kredi notuna bakarlar nokta Kredi notu düşük olan kişilere bankalar kredi vermek istemezler.

(aşağıda yazımızın devam kısmında sicili bozuk olanlara nasıl kredi çekebileceğim ini ya da Kredi notu düşük olanların istedikleri limitte nasıl kredi çekebilecek yerine detaylı bir şekilde izah ettik vatan yazımın sonuna kadar okuyarak bu altın bilgiden mahrum kalmayınız..) Siciliniz bozuk ise diğer bir deyimle kara listeye giren bir kişi iseniz Ankara sekreter vermeyecektir. Kara listede olup olmadığınızı anlamak ya da Kredi notumu öğrenmek için findeks.com adresine girerek kredi notu sorgulama işlemleri Yapı Kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.
İkincisi; gelir belgeniz yoktur ya da yetersizdir. Bankalar kredi verirken kişilerin gelir belgesi ne yani maaşına kesinlikle önerilmemektedir. Gelir belgesi çalışan kişilerin sigortası çalışan kişilerin Kredi çekmesi çok ama çok zor olacaktır. Bununla ilgili çözüm öneriniz değil aşağıda sunduk.

Son olarak; borçlanma limitinizi aşmışsınızdır. bankalar tarafından kişilerin gelir belgesine göre onlara bir borçlanma limiti tanımlanmaktadır. Özellikle ihtiyaç kredileri için geri belgesinde orantılı olarak gelirinin en fazla 40 katına kadar kredi limiti verilmesine rağmen kişi bu limiti açtıktan sonra artık hiçbir banka bu kişiye Kredi vermek istemez.

Burada borçlanma limiti aşımı diye bir uyarı söz konusu olacaktır; Kredi limiti nedeniyle Kredi çekemeyenler için öncelikle parası borçların ödenmesi ve daha sonra kredi başvurusunun yapılması gerekecektir.

Kredi çekemeyenlere kredi çekmeye yollarını suluyoruz

Şimdi asıl çözüm yollarına gelelim. Bu yazımızda belirttiğimiz 5 en etkili kredi çekme yöntemini sunuyoruz. Kredi çıkmıyor ya da Kredi çekemiyorum diyenler için altın değerinde 5 farklı kredi çekme yolunu başlıklar halinde sıraladı.

KKB puanınızı yükseltin ve hemen kredi çekin

Kredi kayıt bürosu tarafından birçok bankanın bir araya gelmesi ile oluşturulan findeks diye bir internet sitesi vardır. Kredi kayıt bürosu tarafından oluşturulan kkb puanı herkese özel olarak tanımlanır ve kredi çekip çekebileceğiniz bu puana bakılarak karar verilir. Kesinlikle öncelikle Kredi notumuzu yükseltip kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Kredi notu düşük olanların yapacağı her kredi başvurusu Kredi notlarını daha da aşağı çekeceği için lütfen kredi notu yükseltme den yeni kredi başvuru yapmayınız.
Bankaya bir gelir beyan ediniz.

Kredi çıkmıyor sorunun en önemli kaynaklardan bir tanesi bankanın kişinin finansal durumun iyi olmasını gerekçe göstermektedir. Sizde bankaya resmi olarak herhangi bir gelir sahibi olduğunuzu beyan edebilirsiniz. O gelir belgesi sizin standart çalışmış olduğumuz sigortalı işsizlik maaş bordrosu değil ekstra bir ek gelir olarak sunulması gereken bir gelir olacaktır. Eğer bir kira geliri ya da değişik bir geliriniz varsa bunu belgelerin Ankara’ya sormanız gerekmektedir.

Bu sizin finansal durumunuzu bir şey olduğunu ve kredi etmenizi sağlayacak bir argüman olarak bankaya sorulacak önemli bir nokta olacaktır..

Eğer sabit bilgileriniz yoksa o zaman size bir tavsiye olarak şunu söyleyebiliriz; her ay banka hesabınıza başkasının adına kendimiz bir para yatırmamız. Bu para ortalama 1000 TL gibi bir rakam olsun vs yatan para kira ödemesi şeklinde açıklama kısmına yazısı. Bu sizin banka nezdinde sürekli bir gelir sahibi olduğunuzu yani ek gelir sahibi olduğunuzu beyan edecek önemli bir belge olacaktır. Banka buna bakarak sizin hem kredi notu yüksek tutacak hem de kredi çekmenizi sağlayacaktır.

Kredi çekemeyenlere banka dışında kredi veren yerler

Acil para bulmam lazım diyorsanız her zaman ilk olarak bankaları tercih edebilirsiniz Ama banka kredi vermiyorsa ve bankadan kredi çekemiyorum diyorsanız o zaman banka haricinde Kredi kullanmanız gerekecektir.

Şu anda Türkiye’de banka haricinde Kredi bulabileceğiniz yerler şunlardır:  senetle kredi veren faktoring firmalar, senetle elden borç para veren tefeciler borç para veren hayırseverler şahıslar, çek kırdırma yöntemi ile borç para alabileceğiniz ya da Kredi çekebileceğiniz yerler, senetle telefon olup senetleri parayı çevirebileceğimiz yerler ve son olarak altın satın alınır gibi gösterin kuyumculardan borç para almak.

Kredi çıkmıyor ne yapabilirim 2020

Yukarıda Kredi çekemiyorum diyenler için bazı acil kredi çekebilme yöntemlerini sarıldık. Bu yöntemleri çözüm önerisi olarak kabul edip uygulayanlar aslında çok rahat bir şekilde en fazla 6 ay içerisinde kredi çekebilir bir duruma gelecektir.

Ama bu yöntemleri uygulamalarına rağmen halen Kredi çekemiyorum diyenler varsa o zaman toklu kredim bulma al içine girebilirler. Burada senetle kredi çekilebileceği gibi elden borç para alma yöntemleri nedir başvuru yapılabilir. Sadece bu yolların yasal olması dikkat ediniz.

Kredi çıkmıyor diyorsanız kesinlikle yeni kredi başvuruları yapmayı nasıl ve bankadan kredi notunu yükselmesini beklemeniz gerekmektedir. Kredi notunuz yüksekse bu sefer bir gelir belgesi elde etmeniz gerekmektedir bu da varsa o zaman borçlanma limitinin açlığınızı tahmin ediyoruz ve borçlanma limitinizi düşürerek birkaç ay borç ödedikten sonra yeni bir kredi başvurusu yapmanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir