Senet İmzalayarak Kredi ve Borç Para Almanın Yolları 2020

Eskiden acil nakit ihtiyaçları için en yakın dostlar akrabalar ve kardeşler’den borç para şeklinde istebilmekteydi. Ama değişen toplumsal yapı ve değişen ekonomik nedenlerden dolayı artık bankalar haricinde borç para bulmak neredeyse imkansız hale geldi.

Bankalar dışında kredi çekmek ve para bulmak isteyenler için bu makalemizde; senet karşılığı Kredi çekmek , senetle borç para almak 2020 hakkında detayları ele aldık. işte en hızlı en acil yöntemlerle senetle para bulmanın yolları.

En etkili 5 para bulma yöntemi 2020

İş kurmak, borç para ödemek araba satın almak hastaneye tedavilerin karşılamak ya da herhangi bir şekilde acil bir durum karşısında para ihtiyacını giderebilmek için para lazım denildiğinde hemen para bulunabilecek etkili 5 yöntemi burada sıraladık.

Para bulmanın en etkili 5 yolunu sizlere sıralarken; kesinlikle sizden komisyon adı altında ön ödeme isteyen kişilere itibar etmeyiniz ve bunlara İnternet üzerinden para yollamayın.

Şimdi birçok kişi tarafından pek bilinmeyen can alıcı ve kesin sonuç verebilecek etkili para bulma yollarında yazıyoruz.

Gelir belgesiz internet üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz

İnternet üzerinden internet bankacılığı faaliyetleri yürüten NBA Finansbank nunla internet şubesi olan enpara online İnternet şubesinden çok acil bir şekilde aynı gün içerisinde hatta bir 2 dakika içerisinde ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

Enpara internet bankacılığı ile birçok kişi aslında çok kolay bir şekilde kredi çekebilecekken bu yöntemi çok fazla bilinmemesi nedeniyle bu fazla kullanılmamaktadır.

Enpara uygulamasını Google store iPhone marketten uygulamalar kısmında indirip hemen enpara hesabı açtırmak için enpara müşteri hizmetlerini arayabilir ve 2 hafta içerisinde en para hesabınıza kavuşabilirsiniz. En para hesabınıza kavuştuktan sonra hemen kredi başvurusu yapıp aynı gün içerisinde hesabınıza 60 bin TL’ye kadar nakit para akışı sağlayabilirsiniz.

Tefecilerden borç para bulmak ve almak 2020

Senetle elden borç para veren yerlerin başında ve şahısların başında tefeciler gelmektedir. Tefeciler aslında günümüzün modern bankerleri olarak kabul edilip genellikle yasadışı olarak borç para vermektedirler. Tefeci dediğiniz kişilerin isimleri her ne kadar internet üzerinden; tefeci  Mustafa, tefeci Ahmet tefeci Cemil gibi isimlerle anılsa da aslında bu kişilerin olmadığını biliyoruz.

Tefeciden borç para almanın çok mantıklı olmadığını ve bu yöntemi kullanmamız gerektiğini beyan ediyoruz; fakat hastalık nedeniyle çok acil şekilde paraya ihtiyacım var diyorsanız tedavi için artık bunu kişilerden de para isteyebilirsiniz. Ama yasadışı olmaması için faizsiz bir şekilde borç para almanızı tavsiye ederiz.

Şu anda tefeciler de size faizsiz bir şekilde kredi verir mi onu bilmiyoruz. tefeciden borç para başvurusu yapmadan önce bu araştırma yapan kişiler; tefeci telefon numaralarını tefeci adreslerini araştırmakta ve internette bazı mimarla bulunmaktadırlar. Size uyarımıdır kesinlikle tefeci numarası diye bilinen numaraları asla aramayan bu kişilerin büyük ihtimalle dolandırıcı olduğunu söyleyebiliriz.

Altın satın alır gibi kuyumculardan borç para bulmak

Aslında kuyumcuların senetle altın satmaları son birkaç yıldır yasak nokta ama nakit para akışının olmaması ve kredi kartına da taksit sınırlandırmasının getirilmesi sonrası kuyumcular çok abartmamak şartıyla bazı esnek hallerde senetle altın satışı yapabilmektedir.

Özellikle İstanbul’da kapalı Çarşı kuyumcuları Antalya kapalı Çarşı kuyumcuları Bursa kapalı çarşı kuyumcu sonra Denizli’de Kaleiçi kapalı Çarşı kuyumcuları senetle altın satışı yaptıkları bilinmektedir.

Karşılığında senetle altın satma adı altında aslında kuyumcular senetle borç para vermektedirler. Özellikle 2020 yılı itibariyle kuyumculardan Erdem borç para alan birçok kişinin olduğunu söyleyebiliriz. Kuyumcular senetle altın satışı yapıp göstererek 30.000 TL elden borç para verip bunu karşılığı 1 sene içerisinde 50.000 TL’ye kadar geri ödeme kabul etmektedirler. Burada 20 TL 1 faiz söz konusu olduğu için çok acil durumlar dışında kuyumculardan borç para almak çok da mantıklı olmayacaktık.7

Mağazalardan senetle telefon alıp bozmak

Teknoloji mağazaları özel ile Teknosa Evkur mutlu evim gibi teknoloji mağazaları senetle telefon satışı yapmaktadırlar. Siz de telefonları satın alabilirsiniz ve bu sebeple aldığımız telefonları aynı mağazada nakit paraya çevirebilirsiniz. Sizde imzalamış olduğumuz senetleri daha çok telefon için imzalamış gibi gösterip borcunuzu mağazaya 24 ay ya da 36 ay vadeli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Aslında bu şu anda en çok kullanılan senetle borç para bulmak senetle kredi çekme yöntemleri arasında yer almaktadır bu yöntemi kullanarak acil olarak en azından 2000 TL ile 15.000 TL arasında 1000 daki para sağlayabilirsiniz. Eğer daha fazla da bir para ihtiyacınız varsa aynı gün içerisinde en azından 5 tane mağaza dolaşarak 50.000 TL’ye kadar para bulma şansı elde edebilirsiniz. Ama ödeyeceğiniz rakam 51 Kredi 36 ay içerisinde 80 bin TL’ye kadar çıkacaktır.

Senetle borç para veren faktoring firmalar

Diğer bir borç para bulma yöntemi arasında faktöring firmalardan Kredi çekmektir. Elimizdeki günü gelmemiş olan sebeplere faktoring firmalarına vererek senetle kredi çekme şansı elde edebilirsiniz. Faktoring firmalar kısaca şu şekilde çalışıyoruz; günü gelmemiş olan herhangi bir senede kişiden elden teslim alıp bu sevdim üzerinde yazan para kadar kişiye elden para verilir. O bir nevi Kredi çekmek olarak kabul edilse de aslında senet bozma işlem olarak kabul edilmektedir. engizde günü gelmiş bir esnaf senet varsa bunun teslim edip kredi çekme işleminizi başarıyla sonuçlandı alabilirsiniz.

Borç para veren dolandırıcı şahıslara dikkat

Yazımızda sizlere acil para bulma aynı gün içerisinde acil senetle kredi çekmek gibi yöntemleri yazdık. Bu yazımızda dolandırıcılara tefecilere dikkat etmeniz gerektiğini senetle paranın nerede bulunabileceğini detaylı bir şekilde yazdık. Özellik ve senetle kredi veriyorum diyen şahıslara, Erdem borç para verilir, senetle kredi çektiğinde film ilanlar veren elden borç para veren şahıslara kesinlikle itibar etmemenizi ve bu kişilerin yasalarla çalışmadıklarına belirtmek isteriz nokta ve sizlere daha çok yasal yollardan senetle borç para bulmak ve Kredi çekmek hakkında bilgiler verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir