Banka Kredisi

Tüm Borçları Tek Bankada Toplama Birleştirme

Tüm borçları tek bankada toplama kredisi adı verilen transfer finansmanı ile 2018’de tek banka ile çalışabilirsiniz. Kredi Borçlarının transferi olarak ta bilinen  ihtiyaç kredisi borçlarınızı tek bankada toplayan sistemi ayrıntılarıyla sizlere aktaracağız. Borç transferiyle ilgili merak ettiklerinizi hazırladığımız yazıdan öğrenebilirsiniz. Dağınık olan ve takip etmekte zorlandığınız borçlarınızı tek hesapta toplayabilirsiniz.

Borçları tek bankada toplamak mantıklı mı?

Tüm kredi borcunu bir tek bankada toplamak isteyenlere kolaylık elbette vardır. Farklı bankalardan çektiğiniz kredi kartı borçlarınız ve ihtiyaç kredileriniz biriktiyse ve hem ödemesi hem takip etmesi zorlaştıysa sizde bir banka ile anlaşıp borç transferi kredisinden faydalanabilir borçlarınızı tek bankada toplayabilirsiniz. Her banka farklı tutum sergileyebilmektedir bu yüzden bizzat banka yetkilileriyle görüşmeniz durumunuzu izah etmeniz gerekebilir.

Tüm kredileri tek bankada birleştirme

Tüm kredileri bir tek bankada toplamak istediğiniz  ve kredi başvurusu yapacağınız banka yeni ve devam eden kredilerinizi kapatmak istediğinizden emin olmak isteyecektir.  Hatta her bankanın tutumu farklı olacağından tercih edeceğiniz banka size parayı ödemek yerine EFT yaparak bu kredileri kendileri kapatmak isteyecektir. Sizin bunu öngörüp önceden teklifte bulunmanız, bu krediyi gerçekten kredi borçlarınızı kapatmak niyetiyle almak istediğinizi kesinleştirecektir.

İsterseniz banka yetkililerini ikna edebilmek için başvurusu esnasında kredi kullandırma kapama işlemini onlara devredebileceğinizi, gerekli EFT talimatlarını verebileceğinizi belirtmeniz yarar sağlayacaktır. Zaten size kredi çıkıyorsa o bankadan direk gerekli EFT talimatını verip bütün bankalardaki borçlarınız ödeyebilme imkanınız bulunmaktadır. Borç transfer kredisini borç transfer kredisi yapan özelliği ise elinize parayı almadan bankanın size ait borçları  başvurunuz dahilinde kapatmasıdır.Yani zaten kredisi onaylanan herkes bu özelliği kullanabilir.

Başka bir yolundan bahsedecek olursak aylık kredi taksiti ödemelerinizin toplam tutarı belgelenebilir gelirinizin %50 sini geçmiyorsa borç transferi yapmadan kredi çekerek ödemelerinizi tek kaleme düşerebilirsiniz.

Borç transferi kredileri

Borç transferi yaparak Tüm kredileri tek bir bankada toplamak isteyeceğiniz bankaları tek tek sizin için araştırdık ve bunlara değinecek olursak başlıca bankalar Garanti bankası borç transferi, Finansbank borç transferi, Denizbank borç transferi, TEB borç transferi, Akbank borç transferi İş bankası borç transferi gibi hemen hemen adını duyduğumuz her banka ile borç transferi yaparak Tüm kredileri tek bir bankada toplamak mümkündür. 2017 yılında sizde borç transfer ve toplama kredi başvurusu yapabilir, tüm borçlarınızı tek bankada birleştirerek, ödemelerinizi düşürebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Most Popular

To Top