Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2020

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 00 00 telefon numarasını ya da 0850 220 00 00 telefon numarasını arayarak mümkündür. Bağlanmak için bu numarayı aradıktan sonra hiç bekleme yapmadan 5- 1-2 ve 0 tuşlarına sırasıyla tuşlayarak Ziraat Bankası müşteri hizmetleri temsilcisine direk bağlantı sağlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için ne yapmalıyım?

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerinden yukarıda ifade ettiğimiz üzere kısayol tuşlarını kullanmanız gerekmektedir. Bu tuşlamaları yapmanıza rağmen eğer Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusunda sorun yaşıyorsanız burada bir yoğunluktan söz edebiliriz. Çok yoğun olduğu saatlerde kısa yol tuşları tuşlarsanız bile bağlanmanız söz konusu olmayacaktır ya da sizi biraz daha bekleteceklerdir.

Ziraat kısayol bağlanma tuşları 2020

2020 yılı güncel kısa yol tuşlar; Ziraat Bankası alternatif olarak 0850 220 0000 telefon numarası aradıktan sonra üst üste 3 defa 0’ı tuşlamamız durumunda sizi canlı destek bölümüne aktaracaktır. Her ne kadar canlı destek bölümü bir müşteri hizmetleri olsa da gerçek bir kişi olarak müşteri hizmetleri temsilcisi olup olmayıp sadece sesli yanıt sistemi ile canlı destek hizmetidir. Yani buradan birçok işlem kısıtlı yapılabilir.

Burada sesli yanıt sistemi ile hizmet verilmektedir. Sesli yanıt hizmeti kullanarak ve değişik güvenilir adımlarla geçerek banka işlemlerinizi yapabilirsiniz ya da karşılaştığınız sorunları ile ilgili çözüm bulabilirsiniz.

Ziraat müşteri hizmetlerine neden bağlanamıyorum?

Bizler her ne kadar kısayol tuşlarını buradan ifade etsek de birçok kişi artık bu kısayol tuşunu kullanarak Ziraat müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istemektedir. Direk bağlantı bu şekilde sağlanmaya çalışıldığı için bu kanalda da artık bir yoğunluk başladığını söyleyebiliriz. Artık herkes kısa yoldan bağlanma yolu öğrendiği için artık yoğunluk bu yöne kaydı için Ziraat Bankası yönetimi belli aralıklarla bu kısayol tuşlarını değiştirebilmektedir.

Bu da sizin hem bağlanamama sorunu ile karşılaşmanız hem de çok uzun bir süre beklemenize neden olabilmektedir. Peki çözüm ne olmalı, yani Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanmadan da istediğiniz işlemi yapabilir misiniz?  Buna bakalım.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2020

Ziraat Bankası teknik destek ile çözüm bulabilirsiniz

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanmadan teknik destek çözüm merkezi ile tüm sıkıntınızı sorun çözüm bulabilirsiniz. Ziraat 444 00 00 aradıktan sonra canlı destek bölümü yerine teknik destek bölümüne geçerek sesli yanıt sistemi ile işleminize devam edebilirsiniz. Ziraat sesli yanıt sistemi ile yapabileceğiniz işlemler şunlardır:
Tüm hesap ve ekstre bilgileri,

 • kredi kartı ve nakit avans borç bilgileri
 • kart limiti kart limit aşım talebi
 •  dönem için tüm hareketler
 •  size gönderilen kartınızın Kredi kartınızın nerede olduğu
 •  kurye bilgisi
 • kartınızı iptal ettirme ya da kartımızı yeni kart başvurusu açma
 •  ıban numaranızı öğrenme
 • hesap numaranızı öğrenme
 • şube kodunu öğrenme
 •  kredi kartı borcu ödeme
 • şifre yenileme işlemleri
 •  internet ve mobil bankacılık ile ilgili tüm teknik destek bilgileri
 • otomatik geçiş sistemi ile ilgili tüm bilgi ve bakiye bilgileri

ilgili merak edilen diğer teknik konularla ilgili bilgileri teknik destek bölümünden yani canlı destek bölümünden sesli yanıt sistemi ile yapabilirsiniz.

Bu sayede hem zamandan tasarruf etmiş olur hem de beklemek zorunda kalmayacaksınız.

Kartım kayboldu kart iptali ve acil işlemler için Ziraat müşteri hizmetlerine Bağlanma

Çok acil bir durum olması durumunda 444 00 00 telefon numarasını arayarak hemen kayıp çalıntı ihbarı işlemlerine geçebilirsiniz. Burada sadece kayıp çalıntı şeklinde işlemler yapılması uyarısından sonra canlı destek önüne geçip zorunlu olarak kartınızı iptal edebilirsiniz ya da hesaplarınızda durdurabilirsiniz. Çünkü sizin haricinde dolandırıcılar tarafından hesap bilginiz ele geçirilmiş olabilir ya da kartınız başkası tarafından kullanılıyor olabilir kartınız kaybolduysa ya da çağında ise bununla ilgili hemen kayıp çalıntı önüne geçip gerekli işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası 7/24 canlı destek hattı

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2020 yılında çok zor artık bunu kabul ediyoruz. Hemen canlı destek bölümünün haricinde 7/24 hizmet alabileceğiniz bir diğer yöntemi de söyleyelim. Hemen Ziraat Bankası internet bankacılığı giriyorsunuz ya da Ziraat Bankası mobil telefon bankacılığından şifremizi bir kullanıcı adınız ya da t.c. numarasını bundan sonra yapıyorsunuz.

Girdiğimizde saat tarafta canlı destek kısımları baloncuk bulunur tıklayarak orada canlı destek hizmeti alabilirsiniz. Bu canlı destek bölümünden çok özel olmayan bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. IBAN numaranızı öğrenebilir veya hesap numarası ile ilgili bilgiler alabilirsiniz kartınız ile ilgili işlemler basit işlemler yapabilirsiniz; ama hesap açma para transferi kredi ödemesi veya kredi çekme gibi işlemleri yapamazsınız çünkü güvenirlik problemi olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir